۶۹,۰۰۰ تومان

کتاب حاضر، به سود مدیران همه شرکت هاست. این کتاب، برای شروع کار هرشرکتی و همچنین شرکت هایی که می خواهند محصولات پیشنهادی جدیدی را به بازار عرضه کنند، فرایند تدوین برنامه بازاریابی را ترسیم می کند. این کتاب، رویکردی ساختاری جهت عمل برای شرکت هایی با پورتفوی محصولات موجود ارائه می کند تا محصولات پیشنهادی خود و خطوط تولید را مدیریت نمایند. حتی اگر شرکت کوچکی را مدیریت می کنید که به دنبال رسمی کردن فرایند برنامه ریزی است، یا سرمایه گزاری مشترکی را شروع می کنید، یا شرکتی با رشد سریع که تلاش می کند تا سهامش در بورس اوراق بهادار عرضه عمومی داشته باشد را درنظر می گیرد و یا شرکت چندملیتی بزرگی را اداره می کنید، می توانید امتیازات رقابتی را با تبدیل فرایند برنامه ریزی بازاریابی ارائه شده در این کتاب به سند استراتژیک که از تصمیمات شما حمایت می کند و به اجتناب کردن از اشتباهات پرهزینه کمک می نماید، به دست آورید.

کتاب " راهنمای کاربردی تدوین برنامه بازاریابی " برای مدیرانی نوشته شده که با اصول مدیریت استراتژیک بازاریابی آشنا هستند و به دنبال برنامه های بازاریابی عمل محوری هستند که نتایج محسوسی به بار می آورد. خوانندگان علاقه مند به تجدید دانش خود درباره تحلیل استراتژیک و برنامه ریزی می توانند به کتاب های جامع تر بازاریابی نظیر کتاب مدیریت استراتژیک بازاریابی نوشته الکساندر چرنوو مراجعه کنند.

 

مشخصات کتاب

نویسنده
مترجم دکتر نیما شجاعی ، دکتر کامبیز حیدرزاده
ناشر شرکت چاپ و نشر بازرگانی
تعداد صفحات 264 صفحه
دسته بندی فروش و بازاریابی
تاریخ انتشار
شابک 9789644683633
قیمت 69000
زبان persian

فهرست مطالب

پیشگفتار مترجمان

درباره نویسنده کتاب

پیشگفتار مولف

 بخش اول: برنامه:ریزی و استراتژی بازاریابی

فصل اول: برنامه بازاریابی به عنوان سند کسب وکار

فصل دوم: چارچوب مدیریت بازاریابی

بخش دوم: برنامه بازاریابی

فصل سوم: تصویر بزرگ

فصل چهارم: گزارش مدیریتی

فصل پنجم: تحلیل موقعیت

فصل ششم :هدف

فصل هفتم: استراتژی

فصل هشتم: تاکتیک ها

فصل نهم: اجرا

فصل دهم: کنترل

فصل یازدهم: ارائه ها(نمایش ها)

راهنمای کاربردی تدوین برنامه بازاریابی

فصل دوازدهم: کنار هم قرار دادن

بخش سوم: نمونه بازاریابی

فصل سیزدهم: نمونه برنامه بازاریابی برای معرفی محصول پیشنهادی جدید

فصل چهاردهم: نمونه برنامه بازاریابی برای مدیریت محصول پیشنهادی موجود  

بخش چهارم: جزییات بیشتر موضوع

پیوست الف: مفاهیم اساسی بازاریابی

پیوست ب: مقیاس های اصلی سنجش عملکرد

پیوست پ: چارچوب های مربوطه

سخن مولف

از جمله مزایای این کتاب، بیان مطالب به شیوه ای کاربردی و آسان است که به نحوی آن را از سایر کتاب های منتشر شده در حوزه برنامه بازاریابی جدا می کند که به سهم خود تمام تلاش و  وسواس لازم را به کار بردیم تا در انتقال آن به خوانندگان کتاب، این موضوع را به طور کامل رعایت کنیم.

 در ترجمه این کتاب ارزشمند در حوزه برنامه بازاریابی که توسط پروفسور الکساندر چرنوو به رشته تحریر درآمده است و  هم اکنون نیز در معتبرترین دانشگاه جهان در رشته مدیریت بازاریابی (دانشکده مدیریت کلوگ در دانشگاه نورت وسترن آمریکا) و همچنین سایر دانشگاه های برتر جهان تدریس می شود و مورد تایید اساتید برتر جهان همچون پروفسرور فیلیپ کاتلر، پروفسورکوین کلر، پروفسور ژان کلود لارچ و پروفسور دیوید ریبستین است و مطالعه آن را به همه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت بازاریابی توصیه می کنیم، بدون بهره مندی ازدانشتخصص و توان علمی همکارانمان موفق نمی شدیم.

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری کتاب مناسب برای خودشان را انتخاب کنند.