راه اندازی کسب و کارهای کوچک با سرمایه اندک

۸۴,۰۰۰ تومان

در دنیای کسب وکار امروز مرز باریکی تعیین کننده جایگاه ما به عنوان کارمند و یا کارآفرین است. در واقع، همه چیز از آنجایی آغاز می شود که ما تصمیم بگیریم فعالیتی را دنبال کنیم که برایمان لذت بخش بوده و تداعی گر حس رشد و تعالی باشد. اما ممکن است یافتن کار و فعالیتی که به واقع از آن لذت ببریم قدری دشوار و گیج کننده به نظر بیاید. در چنین مواردی بهترین رویکرد ممکن این است که گزینه های موجود را بررسی نموده و با توجه به توانایی درونی و بیرونی خویش، بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشیم. به بیان ساده تر، کتاب حاضر چنین گزینه هایی را در گروه های مختلف دسته بندی نموده تا با مرور آنها و سنجش جنبه های مختلف هر کار، خواننده بتواند خود را در موقعیت مذکور تصور نموده و در قالب فعالیت مورد علاقه خویش، زمینه های استقلال مالی، نوآوری و در نهایت تعالی فردی و اجتماعی را جامه عمل بپوشاند.  بنده در جایگاه مترجم تا جای ممکن تلاش نموده ام تا بیان ساده و روانِ اثر اصلی را حفظ نموده، و با خوانش این کتاب تجربه ای سودمند را برای مخاطبان عزیز ایجاد نمایم.

مشخصات کتاب

نویسنده
مترجم
ناشر شرکت چاپ و نشر بازرگانی
تعداد صفحات 312 صفحه
دسته بندی کسب و کار
تاریخ انتشار
شابک 9789644686887
قیمت 84000
زبان persian

فهرست مطالب

فصل اول:  بیمه کسب وکار و مدیریت خطر

فصل دوم:  قیمت گذاری

فصل سوم:  تامین سرمایه مورد نیاز برای یک کسب وکار کوچک

فصل چهارم:  خدمات منزل (خارجی)

فصل پنجم:  خدمات خانگی (داخلی)

فصل ششم:  خدمات خانگی (تخصصی)

فصل هفتم: مهمانی، سرگرمی و رویدادهای خاص

فصل هشتم: خدمات فردی

فصل نهم: خدمات مختص کودکان، خانواده و حیوانات خانگی

فصل دهم:خدمات آموزشی

فصل یازدهم: هنرها، صنایع دستی، جواهرآلات، پوشاک و افزار موسیقی

فصل دوازدهم:حمل و نقل، پیک و خدمات موتوری

فصل سیزدهم: کامپیوتر، گرافیک و عکاسی

فصل چهاردهم: خدمات اداری و حرفه ای

فصل پانزدهم: فروشندگی

سخن مولف

 

 

 

 

در بازار پر تلاطم امروز، استمرار و تحقیق حرف اول را می زند، بنابراین توصیه بنده به خوانندگانی که قصد شروع کردن فعالیت استارت آپی و یا کسب وکار مدنظر خود را دارند، این است که از راهنمایی ها و پیشنهادات این اثر استفاده نموده و این اطلاعات را در قالب بازار داخلی به بحث و بررسی بگذارند.در چنین شرایطی، فرد کارآفرین هم خود را به ابزارها و اطلاعات روز دنیا مجهز نموده و هم این که در یک حالت گذارِ ذهنی این ابزار و اطلاعات را به چارچوب بازار داخلی و رویه های مرتبط با آن ترجمه می کند و در نهایت با داشتن استمرار لازم، نتیجه چنین تلاشی قطعاً موفقیتی بزرگ خواهد بود.

نترسید! همیشه برای شروع نکردن صدها بهانه وجود دارد، شجاع باشید و برای آغاز، یک دلیل پیدا کنید! هر کسب وکاری که در عرصه ملی و بین المللی به موفقیت های شایان ذکری دست پیدا کرده است، در وهله اول تمرکز خود را برروی پیدا کردن راه حلی برای یک مسئله موجود، معطوف داشته است. آیا این مسایل را در شرایط پیرامونی و رویه های بازار می بینید؟ آیا تمایل دارید کسب وکار خودتان را داشته باشید و به پاس برطرف نمودن مسایل مذکور ستایش شده و به استقلال مالی دست پیدا کنید؟ آیا حاضرید شروع کننده باشید؟ اگر پاسخ تان به هریک از این سوالات مثبت است، این کتاب همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

 

علی اکبری

 

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری کتاب مناسب برای خودشان را انتخاب کنند.