صادرات و واردات از طریق وبسایت Alibaba.com

۵۷,۰۰۰ تومان


اگر تولیدکننده یا تامین کننده کالایی هستید، برای عضویت و بازاریابی محصولتان در Alibaba.com درنگ نکنید! پس از مطالعه ی این کتاب، اکنون زمان آن رسیده است که شما نیز از هزاران کانتینر صادراتی که روزانه از خطوط گمرک می گذرند، سهمی داشته باشید! اکنون زمان آن رسیده است که علاوه بر مشتریان سنتی خود، با خریدارانی که از اقصی نقاط جهان مایل به تجارت با شما هستند، از طریق Alibaba.com ارتباط برقرار کنید!
اگر شما وارد کننده، مدیر بازرگانی یا مسئول خرید خارجی سازمانتان هستید، اکنون زمان آن رسیده است که با استفاده از آموخته های این کتاب، با دید وسیع تری به تامین کنندگان بالقوه بنگرید، تامین کنندگان جدید را شناسایی کنید و پس از ارزیابی، شرکای تجاری جدید با شرایط بهتر بیابید! منبع یابی و یافتن تامین کننده برای کالاها، در هیچ برهه ای از تاریخ به این سادگی نبوده است!

این کتاب در 3 بخش و پنج فصل نگاشته شده است. بخش اول شامل دو فصل می باشد که در این دو فصل ابتدا به معرفی کامل مجموعه ی Alibaba پرداخته شد و بعد از آن اصول و مفاهیم تجارت الکترونیک به زبان ساده آورده شده است. 

بخش دوم کتاب که در واقع قسمت عملی کار با وبسایت Alibaba.com می باشد، فصل های سوم و چهارم را در بر میگیرد. در فصل سوم فرآیند خرید خارجی و واردات از طریق وبسایت Alibaba.com را به صورت گام به گام تشریح نمودیم. فصل چهارم اما، مختص صادر کنندگان و تامین کنندگان می باشد. در این فصل اصول و استراتژی های فروش کالا و یافتن خریدار در وبسایت Alibaba.com آموزش داده شده است.

بخش سوم شامل آخرین فصل این کتاب می باشد. در فصل پنجم مسئله ی امنیت در تجارت از طریق وبسایت Alibaba.com مورد بررسی دقیق قرار گرفت و توصیه های عملی برای وارد کنندگان و صادر کنندگان در خصوص حفظ امنیت در هنگام انجام تجارت از طریق وبسایت Alibaba.com ارایه شده است.

در حاشیه ی صفحات این کتاب ممکن است به نوشته های کوچک و یا کد های QR بر بخورید، این نوشته ها به شما کمک می کند تا مطالب آن صفحه را عمیق تر بیاموزید. همچنین با اسکن نمودن کد های QR می توانید به سرعت به صفحات یا لینک های دانلود نرم افزار ها دسترسی پیدا کنید.

در روند تالیف این کتاب که قریب به یکسال به طول انجامید، همواره آخرین بروز رسانی های وبسایت Alibaba.com را مد نظر بوده است.

مشخصات کتاب

نویسنده
مترجم
ناشر شرکت چاپ و نشر بازرگانی
تعداد صفحات 203 صفحه
دسته بندی راهنمای بازرگانی و گمرکی
تاریخ انتشار
شابک 9789644686580
قیمت 57000
زبان persian

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری کتاب مناسب برای خودشان را انتخاب کنند.