۱۵,۰۰۰ تومان

کتابچه مدیران هتل ؛ همه آنچه که یک مدیر هتل باید بداند

 

اگر توانایی مدیریت افراد را دارید و می‌خواهید وارد صنعت گردشگری و هتلداری شوید، این کتاب مناسب شماست. کتاب حاضر راهنمایی برای افرادی است که می‌خواهند در زمینه هتلینگ که شامل مدیریت پرسنل، جذب و استخدام، ارزیابی نیروی انسانی، خانه‌داری، مدیریت رستوران، برخورد با مهمانان و ... می‌شود، فعالیت کنند.

مباحث این کتاب شامل 189 تکنیک برای دستیابی کامل به رضایت مهمانان هتل‌ها است. مطالعه این کتاب برای افرادی که در زمینه مدیریت هتل علاقه‌مند هستند و می‌خواهند در این زمینه به صورت حرفه‌ای عمل کنند، بسیار راهگشاست.

 

با توجه به این‌که هتل‌داری بخشی از صنعت گردشگری به حساب می‌آید، امروزه تنها داشتن سرمایه برای توسعه هتلداری کافی نیست؛ بلکه دانش، مهارت و توانمندی‌های متنوع دیگری برای نیروی انسانی فعال در این حوزه بالاخص برای مدیران هتل‌ها، عاملی بسیار کلیدی و الزامی است.

مدیر هتل فردی است که با اصول مدیریتی و مهارت‌های هتلداری از جمله راه‌های مدیریت کارکنان، نحوه برقراری ارتباط با مشتریان، چگونگی استفاده از سیستم‌های مدیریت هتل و اصول مهمانداری آشنا است. او به همه امور از نگهداری و نظافت هتل گرفته تا مدیریت بودجه و بازاریابی و ... نظارت دارد.

یک مدیر هتل شایسته باید از مهارت‌های خوبی برای مدیریت کسب و کار بهره‌مند باشد تا بتواند به سرعت مشکلات را شناسایی و برای آن‌ها راه حل بیابد. برای آشنایی بیشتر با شغل مدیریت هتل در این کتاب اطلاعات بسیار مفیدی درباره مسئولیت‌ها و وظایف، دانش و مهارت مورد نیاز، میزان تحصیلات لازم، نحوه ورود به شغل، بازار کار و فرصتهای شغلی موجود و همچنین میزان درآمد برخی از مدیران هتل‌های ایرانی ارائه شده است.

مشخصات کتاب

نویسنده
مترجم
ناشر شرکت چاپ و نشر بازرگانی
تعداد صفحات 120 صفحه
دسته بندی مدیریت و سازمان
تاریخ انتشار
شابک 9789644686283
قیمت 15000
زبان persian

سخن مولف

بهترین مرجعی است که انواع مسائل مطرح در حوزه مدیریت هتلداری و راه‌حل‌های پیشنهادی را در کنار ده‌ها نکته مهم که حاصل تجربیات و تحقیقات فراوان نویسندگان است، به خواننده ارائه می‌دهد. در واقع این کتاب، راهنمایی برای افرادی است که می‌خواهند در زمینه هتلینگ که شامل مدیریت پرسنل، جذب و استخدام، ارزیابی نیروی انسانی، خانه‌داری، مدیریت رستوران، برخورد با مهمانان و ... می‌شود، فعالیت کنند.

بنابراین، اگر توانایی مدیریت افراد را دارید و می‌خواهید وارد صنعت گردشگری و هتلداری شویدحتما این کتاب را بخوانید.

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری کتاب مناسب برای خودشان را انتخاب کنند.