چهارهزارگزینه در زمینه (بازرگانی ،گمرکی ،بانکی،حمل

نویسنده: رضا بنایی
۱۵,۰۰۰ تومان

پیشگفتار
این کتاب به صورت طرح پرسش و پاسخ و به‌طور مستدل و مستند به شیوه‌ای علمی، اطلاعات مورد نیاز تمام گروه‌ها اعم از بازرگانان، صاحبان صنایع، کارشناسان مسائل اقتصادی، دانشجویان و پژوهشگران را که به نحوی به این دانسته‌ها دسترسی پیدا می‌کنند، در اختیار می‌گذارد. این شیوه، برخلاف نمونه‌هایی که صرفاً با آری یا نه و بدون تشویق خواننده به شرکت در پاسخگویی و حتی پیداکردن پاسخ‌های معادل و مقایسه‌ی آن‌ها به صورت مجموعه‌هایی تهیه می‌شود، در جای خود یک منبع قابل‌استناد و پایه‌ای برای بحث در مسائل بازرگانی، گمرکی، بانکی و حمل‌ونقل «داخلی خارجی» است.

مشخصات کتاب

نویسنده
مترجم
ناشر شرکت چاپ و نشر بازرگانی
تعداد صفحات 241 صفحه
دسته بندی راهنمای بازرگانی و گمرکی
تاریخ انتشار
شابک 9789644686115
قیمت 15000
زبان persian

سخن مولف

هرچه بوده در آثار قبلی یا آینده به لطف خداوند سعی نموده‌ام حق مطلب را ادا نمایم و تا آنجا که در توان داشته‌ام در غنای دانش و آگاهش مخاطب بکوشم و در این مسیر از هیچ تلای فروگذاری ننموده‌ام، شاهد این ادعا کتاب‌هایی است که تاکنون از اینجانب خوانده‌اید و مطمئناً از آن‌ها بهره برده‌اید. متقابلاً انتظار دارم اگر ایراداتی در تایپ یا پاسخ سوالات می‌بینید در میان بگذارید تا در چاپ‌های بعدی اصلاح شود.
در اینجا ضمن تشکر و قدردانی از همکاران خوب، ساعی و دلسوز شرکت چاپ و نشر بازرگانی که همواره اینجانب را در ایفای رسالت خود کمک کرده‌اند و از مدیریت محترم شرکت که نهایت توجه را در این خصوص ابراز داشته‌اند، سپاس‌گزاری می‌نمایم.

نظرات کاربران

نظرات شما به کاربران دیگر کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری کتاب مناسب برای خودشان را انتخاب کنند.